Dzisiaj nasi przedstawiciele, Krzysztof Przybysz oraz Wojciech Jóźwik, spotkali się w Warszawie z kluczowymi twarzami Creditilia – Marcos Beverina i Felipe Piñeyro.
Głównym celem tego spotkania było nie tylko podsumowanie dotychczasowych, wspólnych sukcesów, ale przede wszystkim nakreślenie ambitnych planów na przyszłość. Rynek hiszpański dynamicznie się rozwija, a nasza partnerska relacja pozwala nam jeszcze skuteczniej odpowiadać na jego potrzeby.
Wspólnie z Creditilia patrzymy w tym samym kierunku i nie zwalniamy tempa. Dziękujemy Marcosowi i Felipe za dzisiejsze, inspirujące spotkanie i świetną energię do działania! 🤝🚀